O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego początku koncentruję się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać osobisty warsztat – dlatego jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, i poniekąd krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i podziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę przyjemnych minut, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy inny punkt widzenia i różne upodobania, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli będą one krytykujące – dzięki tego rodzaju komentarzom jestem w stanie się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie obserwować? Polecam przetestować na początek parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on całkiem pokaźny, dlatego wierzę, że każdy będzie mógł znaleźć na blogu coś dla siebie!